171. Stavení
Autor: Jiří Votýpka
(1912 Tábor - 1972 Náchod)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1943
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 58 cm
Konec dražby: 06.03.2024 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč