260. V severských fjordech
Autor: Johan Rudolf Granberg
(1828 Stockholm - 1903 Stockholm)
Signováno na reversu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 43 cm, rámování: 57 x 74 cm
Konec dražby: 05.01.2022 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč