Bodláky

Autor: Václav Tajovský
(1922 Poděbrady - 2001 Jihlava)

Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: lept
Šířka: 12 cm, výška: 19 cm, rámování: 36 x 27 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč