Žena z močálu

Autor: Cuno Freiherr von Bodenhausen
(1852 - 1931 Polling, Německo)

signováno a datováno vlevo dole Munchen 1883, rámován
Technika: crystoleum, datace: 1883
Šířka: 19 cm, výška: 26 cm, rámování: 39 x 32,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 19:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč