309. Roslagslandskap
Autor: Karl Örbo
(1890 - 1958)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1942
Šířka: 45 cm, výška: 37 cm, rámování: 53 x 61 cm
Konec dražby: 23.04.2023 17:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč