Dvě hlavy

Autor: Miroslav Černý
(1935 Horní Slivno - 2007 Kolín)

nesignováno, na reversu štítek s jménem autora
Technika: olej na plátně, datace: 1968-70?
Šířka: 81,5 cm, výška: 65,5 cm, rámování: 69,5 x 85,5 cm

Odhadní cena: 13 000 - 18 000 Kč

Konec dražby: 05.10.2020 21:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč