76. Postavy
Autor: Miroslav Černý
(1935 Horní Slivno - 2007 Kolín)
signováno tužkou vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 37 cm, rámování: 50 x 58 cm
Konec dražby: 31.07.2018 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč