148. Pohled na řeku
Autor: Mahelka Jindřich
(1919 Přelouč - 1990 Nové Město na Moravě)
signováno tužkou vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 31,5 cm, výška: 16 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.05.2024 20:49 SELČ
Zbývá: 10d 22h 49m 7s
Vyvolávací cena: 500 Kč