231. Na samotě
Autor: Mahelka Jindřich
(1919 Přelouč - 1990 Nové Město na Moravě)
Signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 49/100, nerámováno
Technika: lept
Šířka: 29 cm, výška: 20 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.06.2022 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč