94. Žně v Polabí
Autor: Mahelka Jindřich
(1919 Přelouč - 1990 Nové Město na Moravě)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kvaš
Šířka: 31 cm, výška: 21 cm, rámování: 24,5 x 34,5 cm
Konec dražby: 22.05.2023 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč