94. Žně v Polabí

Autor: Mahelka Jindřich
(1919 Přelouč - 1990 Nové Město na Moravě)

Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kvaš
Šířka: 31 cm, výška: 21 cm, rámování: 24,5 x 34,5 cm

Konec dražby: 22.05.2023 20:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč