19. Krajina
Autor: Daniel Sherrin
(1868 - 1940)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 50 cm, rámování: 72 x 97 cm
Stav: silně poškozený rám
Konec dražby: 06.12.2021 19:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč