Na rýžovým poli

Autor: Owe Wessbohn
(1913 - 1996 Bjärred, Sweden)

Skvrny na knižním plátně nalepeném na rámu, datováno a signováno vpravo dole, název díla "Pa risf;ltei" napsán tužkou na reversu
Technika: olej na sololitu, datace: 1953
Šířka: 72 cm, výška: 59 cm, rámování: 83 x 97 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 20:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 750 Kč