V přístavu

Autor: Joëlle Delouvy
(.)

Signováno vlevo dole, nerámováno. Na reversu název a datace
Technika: olej na překližce, datace: 1967
Šířka: 52,5 cm, výška: 10,5 cm

Konec dražby: 06.12.2021 20:46 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč