83. V přístavu
Autor: Joëlle Delouvy
(.)
Signováno vlevo dole, nerámováno. Na reversu název a datace
Technika: olej na překližce, datace: 1967
Šířka: 52,5 cm, výška: 10,5 cm
Konec dražby: 05.04.2022 19:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč