79. Koně v zahradě
Autor: Bror Axel Olsson
(1919 Skåne, Švédsko - 2001 Arkelstorp, Švédsko)
Signováno a datováno vpracvo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1949
Šířka: 45 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 55 x 62 cm
Konec dražby: 05.04.2022 19:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 700 Kč