Mýtina
Autor: Jean Rosengren
(1894 - 1965)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 72 cm, výška: 51 cm, rámování: 63 x 83 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.12.2023 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč