58. Portrét chlapce
Autor: Arsenij Petrovič Sosnovskij
(1895 - 1967)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1933
Šířka: 22 cm, výška: 29 cm, rámování: 42 x 36 cm
Konec dražby: 05.04.2022 19:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč