124. Konvolut PF
Autor: Vladimír Pechar
(1931 Příbram - 2020 Spořilov, Praha)
Konvolut 4 ks PF, stejné velikosti 21,5 x 15 cm / 15 x 21,5 cm, signováno
Technika: litografie
Rámování: vplné listy
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2022 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč