227. Studijní kresba větvičky
Autor: Vladimír Pechar
(1931 Příbram - 2020 Spořilov, Praha)
Signováno vpravo dole včetně datování. Vlevo dole text: rytina do kamene. Paspartováno, a zaskleno.
Technika: kamenotisk, datace: 1964
Šířka: 19,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 35,5 x 28,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 04.04.2022 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč