279. 2ks - Tváře
Autor: Vladimír Pechar
(1931 Příbram - 2020 Spořilov, Praha)
signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno, volné listy v paspartě.
Technika: litografie, datace: 1985
Šířka: 9,5 cm, výška: 12 cm
Konec dražby: 23.06.2022 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč