Exlibris Zdeněk Krpata

Autor: Vladimír Pechar
(1931 Příbram - 2020 Spořilov, Praha)

Signováno tužkou vpravo dole a monogramem v tisku. Číslováno 9/12 vlevo dole. Na grafice je i název díla. Paspartováno a zaskleno.
Technika: lept, datace: 1985
Šířka: 11,5 cm, výška: 14 cm, rámování: 24,5 x 19,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 19:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč