314. Pobřeží Jadranu Rabac
Autor: Slavomír Sýkora
(.)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1979
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 33 x 43 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.04.2023 17:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč