61. Květiny ve váze
vlevo dole číslováno 104/200, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 18 cm, výška: 25 cm, rámování: 48 x 39 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč