127. Studie portrétu chlapce
Autor: Hana Štroblová
(1930)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1958
Šířka: 27 cm, výška: 36 cm, rámování: 39 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2022 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč