192. V posteli
Autor: Adam Panáček
(1993 Praha)
signováno vpravo dole, číslováno 7/30 vlevo dole, volný list
Technika: čárový lept s akvatintou
Rámování: volný list 40 x 35,5 cm
Konec dražby: 23.06.2022 20:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč