193. Svlékání I.
Autor: Adam Panáček
(1993 Praha)
signováno vpravo dole, číslováno 6/30 vlevo dole
Technika: čárový lept s akvatintou
Rámování: volný list 40 x 35,5 cm
Konec dražby: 23.06.2022 20:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč