204. Výlov
Autor: Adam Panáček
(1993 Praha)
signováno vpravo dole, číslováno 7/10 vlevo dole
Technika: čárový lept s akvatintou
Rámování: volný list 70 x 50 cm
Konec dražby: 06.03.2024 21:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč