Benátky
Autor: Knut Norman
(1896 Eskilstuna, Švédsko - 1977)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 32,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 51,5 x 43,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.04.2024 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč