Konzolové hodiny ve stylu Boulle

Konzolové francouzské hodiny ve stylu Boulle, bohatě zdobené, bicí, intarzie a reliéfní ozdoby, bez záruky chodu
Výška: 73 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.12.2017 18:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 42 900 Kč