3. Konzolové hodiny ve stylu Boulle
Konzolové francouzské hodiny ve stylu Boulle, bohatě zdobené, bicí, intarzie a reliéfní ozdoby, bez záruky chodu
Výška: 73 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.12.2017 18:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 42 900 Kč