Pod Schwarzenberským palácem

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole v tisku s razítkem, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 9,5 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 20 x 15 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč