3. Ulrych Antonín (1913-1997)
Azalka a košík s jablky - olej na kartonu, signováno PD 1976, rozměr malby 38 x 49 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč