3. Věž
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, datováno v kameni, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1930
Šířka: 14,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 37,5 x 29,5 cm
Konec dražby: 20.02.2023 20:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč