Čtenář novin - Prof. Bartoš
signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na překližce
Šířka: 22 cm, výška: 27 cm, rámování: 39 x 33,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.08.2023 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč