30. Hnátek Antonín (*1908-?)
olej na plátně, sign LD, 35x70, rámováno 48x84
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč