30. Krajina s rybníkem
signováno vlevo dole
Šířka: 73 cm, výška: 58 cm, rámování: 71 x 86 cm
Konec dražby: 21.10.2019 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč