30. Strom u cesty
signováno vlevo dole
Šířka: 21,5 cm, výška: 31 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 13.12.2018 18:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč