30. Uherek Rudolf 1895-1964
olej na kartonu, Řeka, sig. LD, datováno, rozměr 32,5x49cm, rámováno47,5x64cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč