300. Grafické listy pěti století
originální plakát národní galerie, Palác Kinských 1967
Technika: ofset, datace: 1967
Šířka: 53 cm, výška: 82 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.10.2020 22:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč