355. U Tábora
Autor: Jaroslav Šváb
(1906 Hodonín - 1999 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 24 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč