300. okruh F. Foltýna - Střechy chalup
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 26 cm, rámování: 41 x 46 cm
Konec dražby: 04.11.2020 22:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč