300. Vošmik - Moře
Signováno vlevo dole, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 29 cm, výška: 26 cm, rámování: 36 x 39 cm
Konec dražby: 21.01.2021 22:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč