301. Postava u stromu
Patinový sádrový model, nesignováno, mírná poškození
Materiál: patinovaná sádra
Výška: 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.06.2021 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč