89. Klášter
Autor: Pavel Šimon
(1920 Praha - 1958 Praha)
signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 9,5 cm, výška: 6 cm, rámování: 11 x 15,5 cm
Konec dražby: 04.10.2021 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč