303. Jízda králů
signovánoa datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt, datace: 1957
Šířka: 38 cm, výška: 10 cm, rámování: 37 x 63 cm
Konec dražby: 07.04.2020 22:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč