323. Ženský akt
Autor: Alf Malmgren
(1937 - 2012)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1989
Šířka: 79 cm, výška: 91 cm, rámování: 102 x 90 cm
Konec dražby: 05.01.2022 21:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč