Klidný potok - XL Formát
Autor: Hugo Carlberg
(1880 - 1943)
signováno na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 108 cm, výška: 85,5 cm, rámování: 95,5 x 118,5
Konec dražby: 09.01.2024 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč