324. Snoubenci se psem
Autor: Thomas Gainsborough
(1727 Sudbury, Spojené království - 1788 Londýn, Velká Británie)
na kostěné destičce, signováno vpravo dole
Technika: kvaš
Šířka: 6 cm, výška: 8 cm, rámování: 13 x 11 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 05.01.2022 21:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč