155. Figurální téma
Autor: Erik Viktorson
(1912 Halltorp, Švédsko)
Signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na překližce
Šířka: 15 cm, výška: 12,5 cm, rámování: 17,5 x 19,5 cm
Stav: poškozená malba
Konec dražby: 05.01.2022 20:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč