256. Figurální téma
Autor: Erik Viktorson
(1912 Halltorp, Švédsko)
Signováno a datováno dole
Technika: olej na překližce, datace: 1992
Šířka: 11 cm, výška: 16 cm, rámování: 30 x 25 cm
Konec dražby: 05.01.2022 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč