327. Babička
Autor: Jaromír Skřivánek
(1923 Praha - 2010 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1955
Šířka: 63 cm, výška: 51 cm, rámování: 60 x 67 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 21:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč